заклади освіти

У Бокіймівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 21 лютого 2020 року відбувся І етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої освіти та І етап обласного конкурсу читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає» серед вихованців закладів культури.У Бокіймівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 21 лютого 2020 року відбувся І етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої освіти та І етап обласного конкурсу читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає» серед вихованців закладів культури.

19:29:55 23.02.2020

Виконання Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021року»

Важливо: діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді).Для безоплатної правової допомоги необхідно перейти за посиланням https://legalaid.gov.ua/.

13:59:32 21.02.2020

Семінар

17 травня 2019 року на базі Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради було проведено локальні семінари-тренінги для учителів предметів мистецької та фізкультурної освітніх галузей, які у 2019-2020 роках навчатимуть учнів 1 класу. Захід відбувся на виконання Плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

13:30:24 19.05.2019

06 квітня 2019 року на стадіоні села Бокійма Бокіймівської сільської ради Млинівського району Рівненської області проведено зональні змагання (південна зона) розіграшу Кубка ТО ГО «ВФСТ «Колос» у Рівненській області з футболу серед збірних команд ОТГ «Відкриття футбольного сезону 2019 року» пам’яті голови ДСТ «Колос» Т.Г.Дем’янюка. Участь у заході взяло п’ять команд об’єднаних територіальних громад Рівненської області: Бокіймівська, Козинська, Острожецька, Привільненська та Ярославицька.

19:48:31 08.04.2019

Атестація

05 квітня 2019 року в приміщенні Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня Бокіймівської сільської ради Млинівського району Рівненської області. За результатами засідання атестаційної комісії ІІ рівня Бокіймівської сільської ради директор Війницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відповідає займаній посаді, дев’яти педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та двом – педагогічне звання «старший вчитель». Разом з тим, вчителю математики встановлено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», п’яти педагогам – відповідність кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель». Вихователю закладу дошкільної освіти підтверджено відповідність займаній посаді та 10 тарифний розряд.

14:58:45 05.04.2019