Дата: 08.04.2019 19:48

06 квітня 2019 року на стадіоні села Бокійма Бокіймівської сільської ради Млинівського району Рівненської області проведено зональні змагання (південна зона) розіграшу Кубка ТО ГО «ВФСТ «Колос» у Рівненській області з футболу серед збірних команд ОТГ «Відкриття футбольного сезону 2019 року» пам’яті голови ДСТ «Колос» Т.Г.Дем’янюка. Участь у заході взяло п’ять команд об’єднаних територіальних громад Рівненської області: Бокіймівська, Козинська, Острожецька, Привільненська та Ярославицька.

І місце – Привільненська ОТГ, ІІ місце – Острожецька ОТГ, ІІІ-ІV місце – Бокіймівська та Ярославицька ОТГ, V місце – Козинська ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)