Семінар

Дата: 19.05.2019 13:30

17 травня 2019 року на базі Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради було проведено локальні семінари-тренінги для учителів предметів мистецької та фізкультурної освітніх галузей, які у 2019-2020 роках навчатимуть учнів 1 класу. Захід відбувся на виконання Плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Під час семінару-тренінгу присутні ознайомились із Концепцією «Нова українська школа», основними принципами Державного стандарту початкової освіти, особливостями розвитку дітей молодшого шкільного віку, ключовими засадами педагогіки партнерства, новим змістом шкільної мистецької освіти, художньо-педагогічними технологіями. Разом з тим, учасниками семінару-тренінгу було обговорено спільне та відмінне у програмах Р.Шияна та О.Савченко. Захід завершився врученням сертифікатів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)