Оголошення

Дата: 24.11.2023 14:53

Оголошення

про початок роботи над проєктом Стратегії розвитку Бокіймівської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

Бокіймівська сільська рада повідомляє, що 30 жовтня 2023 року прийнято рішення Бокіймівської сільської ради №761 «Про початок розроблення проєкту Стратегії розвитку Бокіймівської сільської територіальної громади на період до 2027 року», 06 листопада 2023 року прийнято розпорядження Бокіймівського сільського голови №130/05-05 «Про створення робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Бокіймівської сільської територіальної громади на період до 2027 року», яким затверджено склад та Положення про Робочу групу з розроблення проєкту Стратегії розвитку Бокіймівської сільської територіальної громади на період до 2027 року, таким чином розпочато роботу з розробки проєкту Стратегії розвитку Бокіймівської сільської територіальної громади на період до 2027 року.(з даним рішенням та розпорядженням можна ознайомитись на сайті територіальної громади Бокіймівської сільської ради https://bokiymivska-gromada.gov.ua// )

Бокіймівська сільська рада запрошує всіх бажаючих до співпраці над розробкою проєкту Стратегії розвитку громади, оскільки тільки підстави відкритості та злагодженості між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання та громадськістю дозволять розробити ефективну Стратегію розвитку громади, що забезпечить її цілеспрямований та динамічний розвиток.

Пропозиції щодо роботи Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку територіальної громади приймаються до 01.12.2023 (дата першого засідання Робочої групи), за адресою: с.Бокійма, вул.Незалежності, 14Б (адмінприміщення Бокіймівської сільської ради) або на електронну пошту bokiimaotg@ukr.net.

Перше засідання Робочої групи відбудеться 01.12.2023 за адресою: вул.. Шкільна, 4, Бокіймівський ліцей. Запрошуємо усіх бажаючих до активної участі  в розробці проєкту Стратегії, роботи Робочої групи, наданні пропозицій, ідей та проєктів щодо подальшого розвитку Бокіймівської сільської територіальної громади.

Виконком Бокіймівської сільської ради