Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Бокіймівської сільської ради

Дата: 03.05.2023 08:49

про оприлюднення проєкту рішення Бокіймівської сільської ради

«Про встановлення ставок єдиного податку на території Бокіймівської сільської ради на 2024 рік»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту рішення Бокіймівської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Бокіймівської сільської ради на 2024 рік» (далі – проєкт рішення) Бокіймівська сільська рада оприлюднює оголошення про його публікацію.

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Бокіймівської сільської ради https://bokiymivska-gromada.gov.ua/ (розділ «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту регуляторного акта надсилати на адресу Бокіймівської сільської ради:

- поштова адреса: 35162, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Бокійма,

вул. Незалежності, 14б;

- телефон: (03659)75-4-31;

е-mail: bokiimaotg@ukr.net

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "«Про встановлення ставок єдиного податку на території Бокіймівської сільської ради на 2024 рік»

Ставки єдиного податку І група

Ставки єдиного податку ІІ група