ЗВІТ про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Бокіймівської сільської ради

Дата: 09.09.2022 13:20

про результати проведення громадського обговорення

щодо перейменування вулиць на території Бокіймівської сільської ради

Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Бокіймівської сільської ради.

«30» червня 2022 року в газеті «Гомін»  було висвітлено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Бокіймівської сільської ради, яке тривало з «30» червня 2022 року по «28» серпня 2022 року.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення:

- перейменування вулиці Першотравневої (1 травня, 1-го Травня) в селі Бокійма на вулицю Джерельна;

- перейменування вулиці 40-річчя Перемоги у селі Мятин на вулицю Миру;

- перейменування вулиці 8 Березня у селі Війниця на вулицю Садова;

- перейменування вулиці Першотравневої у селі Війниця на вулицю Руслана Кондратюка;

- перейменування вулиці Колгоспної у селі Вовничі на вулицю Юрія Іткалюка;

- перейменування вулиці Польової у селі Війниця на вулицю Олега Богданця.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення можна було подати в письмовій чи усній формі, електронною поштою із зазначеннями прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 60 календарних днів з дати опублікування Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення до комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів на території Бокіймівської сільської ради, на наступну адресу: 35162, с.Бокійма, вул.Незалежності, 14Б або на електронну адресу: bokiimaotg@ukr.net, або за телефоном: 0(3659)75431. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Протягом терміну обговорення пропозицій (зауважень) від учасників громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Бокіймівської сільської ради не надходило.

У рамках проведення громадського обговорення «04» серпня 2022 року проведено зустрічі шляхом подвірного обходу та опитування жителів вулиць, що пропонуються для перейменування.

Члени громади підтримали ініціативу перейменування вулиць за вище зазначеними новими назвами.