Виховна робота.

Дата: 09.11.2021 19:44

Фото без описуФото без описуУ Дубенському районному секторі №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області відповідальний Християнського центру реабілітації при Церкві християн Віри Євангельської у Рівненській області Андрій Тітов  провів виховну роботу з ціллю підвищення  морального рівня серед громадян, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку органу пробації

Андрій Іванович поінформував клієнтів пробації про шкідливий вплив алкоголю, психоактивних речовин на організм людини, взаємозвязок пияцтва та злочинності.

Приємно усвідомлювати, що співпраця персоналу органу пробації та Церкви християн Віри Євангельської у Рівненській області мотивує громадян, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку органу пробації до змін, допомагає у вирішенні їхніх потреб та допомагає більш соціалізуватися у суспільстві та досягати конкретних результатів.