НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

Дата: 27.09.2021 16:31

Регуляторний акт – це рішення регуляторного органу, яке спрямоване на правове регулювання господарських відносин.

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

Закон України від 11.09.2003 року «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Постанова КМУ №308 від 11.03.2011 року «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта»

Закон України від 14.12.2010 року №2784-VI «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування»