УВАГА. КОНКУРС

Дата: 18.03.2021 16:46

УВАГА! КОНКУРС!

Відповідно до наказу начальника фінансового відділу виконавчого комітету Бокіймівської сільської ради №04/11-10 від 11.03.2021 року фінансовий відділ виконавчого комітету Бокіймівської сільської ради огллошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу виконавчого комітету Бокіймівської сільської ради.

Вимоги до конкурсантів:

1. Наявність громадянства України.

2. Вільне володіння державною мовою.

3. Наявність вищої освіти не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста відповідного спрямування.

4. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3-х років.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 каленарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: вул.Незалежності, 14Б, с.Бокійма, Рівненської обл.