Повторні вибори 2021: Бокіймівська сільська ТВК оприлюднила офіційні результати

Дата: 17.02.2021 19:44

Фото без опису

Відповідно до ч. 1 ст. 269 Виборчого кодексу України Бокіймівська сільська територіальна виборча комісія Дубенського району Рівненської області повідомляє, що за результатами голосування на повторних виборах 14 лютого 2021 року у багатомандатному окрузі № 7 депутатом Бокіймівської сільської ради Дубенського району Рівненської області обрано:

1. Стельмащук Ігор Васильович, 1978 р. н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, фінансовий директор ПП «Деметра», м. Рівне, суб’єкт висування – самовисування.