Бокіймівська сільська територіальна виборча комісія Дубенського району, Рівненської області

Дата: 11.12.2020 11:36

Місцеві вибори

25 жовтня 2020 року

Бокіймівська сільська територіальна виборча комісія

Дубенського району, Рівненської області

П О С Т А Н О В А
с. Бокійма

16 год. 30 хв.

"10" грудня 2020 року                                                                                              № 20

Про призначення повторних виборів з виборів депутатів Бокіймівської сільської ради в багатомандатному виборчому окрузі № 7

Дубенського району Рівненської області

Відповідно до п. 8 ч.1 ст.280 та  ч. 2 ст. 195 Виборчого кодексу України, результатів голосування з виборів депутатів Бокіймівської сільської ради та на підставі заяви Писака Богдана Володимировича про відмову від депутатського мандата, керуючись Постановою КМУ від 19.08.2020 року №745 Бокіймівська сільська територіальна виборча комісія Дубенського  району Рівненської області п о с т а н о в л я є:

1. Призначити повторні вибори в багатомандатному виборчому окрузі №7 в кількості одного мандата, який залишився вакантним, 14 лютого 2020 року.

2. Виборчий процес розпочати 25 грудня 2020 року

3. Бухгалтеру Бокіймівської СТВК Якубчук Людмилі Миколаївні визначити потребу в коштах на підготовку та проведення повторних виборів, на підставі середніх норм видатків територіальної виборчої комісії та видатків дільничної виборчої комісії для подання Бокіймівській сільській раді пропозиції щодо виділення коштів на підготовку та проведення таких виборів.

4. Цю постанову надіслати Центральній виборчій комісії, відділу ведення Державного реєстру виборців Млинівської районної державної адміністрації Рівненської області, Бокіймівській сільській раді, а також оприлюднити на сайті Бокіймівської сільської ради.

Бокіймівської сільської територіальної

виборчої комісії Дубенського  району

Рівненської  області                                                   Рубиш М. Г.

МП

Бокіймівської сільської територіальної

виборчої комісії Дубенського  району

Рівненської  області                                                 Щурук С. В.