Держпродспоживслужба інформує.

Дата: 07.07.2020 15:45

Територіальне управління Держпродспоживслужби застерігає жителів та суб’єктів господарювання Млинівського району, що при масковому режимі необхідно не лише правильно носити маски, але й знати, що робити з використаними засобами індивідуального захисту.

Правильна утилізація використаних масок може врятувати життя?

Щоб зупинити розповсюдження вірусу, необхідно чітко дотримуватись правил не лише особистої гігієни, а й утилізації захисних масок та рукавичок.

Як правильно утилізовувати маску:

-Після використання маски, обережно, не торкаючись зовнішньої сторони, зніміть маску з обличчя та покладіть у щільний поліетиленовий пакет, міцно його завяжіть.

-Викиньте пакет у окремий контейнер - НЕ у загальний сміттєвий.
 -Після цього ретельно помийте руки з милом чи обробіть їх антисептиком.
 -Повторіть цю операцію з кожною використаною маскою та рукавичками.

-Якщо у вас немає можливості викинути маску у окремий контейнер, дайте “відлежатися” масці у щільному пакеті, 72 годин, щоб вірус утратив силу. Після чого можна викидати пакет до загальної урни із сміттям.

Таким чином, ми зможемо не допустити поширення вірусу, та, можливо, навіть врятувати чиєсь життя.

Якщо маска й рукавички від інфікованої людини, яка перебуває на самоізоляції, то треба додати ще 2 пакети, щільно їх зав’язати і теж відкласти  на 72 години. Після цього їх теж можна викинути у загальний контейнер відходів.

Порада:

Не використовуйте одноразову маску повторно після її зняття та носити одноразову маску можна не більше двох годин.

Будьте здорові!