Оголошення про намір передачі в оренду майна

Дата: 11.06.2020 14:30

Оголошення про намір передачі в оренду майна

Назва об’єкта: Частина будівлі амбулаторії с. Бокійма, загальною площею 22 м2, розташоване за адресою: 35162, Україна, Рівненська область, Млинівський район с.Бокійма, вул. Олексія Лищука, 2а.

Балансоутримувач: Бокіймівська сільська рада Млинівського району Рівненської області.

Умови оренди об’єкта:

- об’єкт передається з метою надання медичних послуг населенню;

- розмір орендної плати за місяць користування майном, без урахування ПДВ, складатиме не менше – 20% залишкової балансової вартості приміщення, яка становить 1122грн.

- строк оренди: 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців;

- проведення ремонту даного приміщення;

- відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в орендне користування (виготовлення експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше);

- утримання об’єкту відповідно до діючих норм.

Бажаючим отримати в орендне користування:

1. Частину будівлі амбулаторії с. Бокійма, загальною площею 22 м2, розташоване за адресою: 35162, Україна, Рівненська область, Млинівський район с. Бокійма, вул. Олексія Лищука, 2а, для надання медичних послуг необхідно звертатися із заявами про оренду об’єкту Бокіймівської сільської ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення, за адресою: Рівненська область, Млинівський район с.Бокійма, вул. Незалежності, 14Б. Додаткова інформація по телефону (03659) 75-4-31. Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.