A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бокіймівська громада
Рівненська область, Дубенський район

Кадровий склад Бокіймівської ЗОШ І-ІІІІ ступенів

Дата: 14.10.2019 19:27
Кількість переглядів: 367

Кадровий склад Бокіймівської ЗОШ І-ІІІІ ступенів

Бокіймівської сільської ради Млинівського району Рівненської області

2019-2020 навчальний рік

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада, предмет

Кваліфікаційна категорія, звання

  1.  

Гейниш Андрій Матвійович

директор, вчитель історії

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Запоточна Ольга Олексіївна

заступник директора з НВР, вчитель хімії

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Кулакевич Олена Йосипівна

заступник директора з ВР, вчитель трудового навчання

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Щурук Світлана Василівна

педагог-організатор, вчитель початкових класів

вища категорія

  1.  

Возна Антоніна Миколаївна

вчитель математики та інформатики

вища категорія

  1.  

Волошин Тетяна Миколаївна

вчитель початкових класів

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Гейниш Галина Володимирівна

вчитель зарубіжної літератури

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Зозуля Лариса Василівна

вчитель французької мови

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Зозуля Володимир Андрійович

вчитель математики

вища категорія, «вчитель-методист»

  1.  

Шостак Дмитро Володимирович

вчитель фізики та математики

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Зеліновська Лариса Ярославівна

вчитель початкових класів

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Зеліновський Валерій Степанович

вчитель початкових класів

вища категорія

  1.  

Онищук Галина Петрівна

вчитель біології та хімії

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Шеремета Ганна Вікторівна

вчитель української мови і літератури

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Лещук Людмила Євгеніївна

вчитель географії

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Рудковська Світлана Миколаївна

вчитель  історії та правознавства

вища категорія

  1.  

Бєлялова Іванна Миколаївна

вчитель української мови і літератури

вища категорія

  1.  

Рудковський Микола Миколайович

вчитель фізкультури

вища категорія, «вчитель-методист»

  1.  

Королюк Валентина Миколаївна

вчитель початкових класів

вища категорія, старший вчитель

  1.  

Мельников  Володимир Вікторович

вчитель музичного мистецтва

спеціаліст І категорії

  1.  

Горощук Марія Володимирівна

вчитель української мови і літератури

спеціаліст

І категорії

  1.  

Підлісна Галина Григорівна

асистент вчителя

спеціаліст І категорії

  1.  

Брагіда Олександр Вікторович

вчитель трудового навчання

спеціаліст І категорії

  1.  

Лінник Олена Олександрівна

практичний психолог

спеціаліст ІІ категорії

  1.  

Гоменюк Олена Миколаївна

вчитель початкових класів

спеціаліст І категорії

  1.  

Гережун Уляна Ігорівна

вчитель англійської мови

спеціаліст ІІ категорії

  1.  

Куніцкий Валерій Віталійович

вчитель історії

спеціаліст І категорії

 

 

Директор школи                                                Гейниш А. М.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь