Атестація

Дата: 05.04.2019 14:58

05 квітня 2019 року в приміщенні Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня Бокіймівської сільської ради Млинівського району Рівненської області. За результатами засідання атестаційної комісії ІІ рівня Бокіймівської сільської ради директор Війницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відповідає займаній посаді, дев’яти педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та двом – педагогічне звання «старший вчитель». Разом з тим, вчителю математики встановлено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», п’яти педагогам – відповідність кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель». Вихователю закладу дошкільної освіти підтверджено відповідність займаній посаді та 10 тарифний розряд.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)