оголошення дня жалоби

Про оголошення дня

жалоби на території  Бокіймівської

сільської ради  Млинівського району

Для вшанування пам’яті загиблого учасника Операції Об’єднаних сил  КОНДРАТЮКА РУСЛАНА ВАСИЛЬОВИЧА, жителя села Війниця, військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув 15 лютого 2019 року, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, керуючись статтею 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Оголосити на території Бокіймівської сільської ради об’єднаної територіальної громади з 15 лютого по 19 лютого 2019 року днем жалоби.

2. На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах установ сільської ради, підприємствах усіх форм власності.

3. Обмежити проведення розважально-концертних заходів у закладах освіти культури на території сільської ради.

4. Рекомендувати утриматися від проведення розважальних заходів у закладах торгівлі та ресторанного господарства, що функціонують на території сільської ради.

5. Виконкому сільської ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження  на сайті Бокіймівської сільської ради .

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                         С.Павлюк