Мама

Дата: 12.04.2018 16:50

Фото без описуМама… В цьому слові ціле життя. Саме мама відчинила нам двері в цей світ, вона вчила робити перші кроки, співала пісні і наповнювала наші дитячі серця добром. Лиш згодом, коли ми дорослішаємо, починаємо розуміти, що немає у світі нічого відкритішого за материнську душу і нічого більш важливого, ніж її доброта і любов.

«За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку» вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» 2-м багатодітним жінкам Бокіймівської сільської ради, а саме:

Джигирей Раїсі Миколаївні і Шостак Антоніні Василівні жителькам с. Війниця Млинівського району

Вручили нагороди матерям-героїням  голова  Бокіймівської сільської ради Павлюк.С.С. і соціальний працівник Іванчук О.В.

На честь матерів-героїнь звучали привітання в яких зазначалося визнання їх материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові які вони вкладають у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу, недоспаних ночей та переживань. Побажали матерям міцного здоров’я, Божого благословення їх багатодітним родинам, висловив впевненість, що за їхньої підтримки ми зможемо збудувати міцну, квітучу і заможну державу, якою буде гордитися кожен українець.

Низький уклін Вам, матері – берегині нашого краю!