Оголошення про передачу в оренду

10:21:36 19.04.2021

Послуги ЦНАП

ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»  ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Бокіймівської сільської  РАДИ МОЖНА ОТРИМАТИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ, ЯКІ ВІДНОСЯТЬСЯ ДО КОМПЕТЕНЦІЇ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ.  До переліку адміністративних послуг належать:

09:02:58 14.04.2021

Інформація по врегулюванню питань тарифоутворення на електричну енергію і побутовий газ для населення

У Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних  послуг в межах компетенції розглянуто звернення заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Шатковської Людмили Степанівни до народного депутата України Ковальчука О.В. щодо, у тому числі, законодавчих пропозицій по врегулюванню питань тарифоутворення на електричну енергію і побутовий газ для населення та повідомляємо наступне.

19:33:42 24.03.2021